• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa80 versiyon yenileme problemi

amatör

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa800 256 ram
arkadaşlar ben geçen hafta antalyada pa 80 versiyon yeniledim daha önce orgta açarken kitlenme oluyordu versiyon yenilemeden sonra birkaç defa açma kapama yaptım bir sorun yoktu ancak bugün evde orgu kullanırken ses kesildi bir kaç defa geldi gitti halen problem devam ediyor sanırım versiyon yenilemede sıkıntı var bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

arkadaşlar ben geçen hafta antalyada pa 80 versiyon yeniledim daha önce orgta açarken kitlenme oluyordu versiyon yenilemeden sonra birkaç defa açma kapama yaptım bir sorun yoktu ancak bugün evde orgu kullanırken ses kesildi bir kaç defa geldi gitti halen problem devam ediyor sanırım versiyon yenilemede sıkıntı var bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

değerli arkadaşım bu konuda bilgili bir abimiz sazgurubu muzaffer abimizin yapmış olduğu anlatımlar olması lazım forumda yazdıklarını dikkatlice okuyup uygularsan problem çıkacağını sanmıyorum çünkü muzaffer abinin üzerine tanımıyorum doyurucu açıklama yazan birisini saygılar