• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 global ayarı lazım acilll

tuncay27

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa 800
arkadaslar orku sıfır aldım pa 800 microfon takıyorum ses cıkmıyo yuksesk sesle bagırdıgımda ses gelip gıdıyo acaba global ayarı mı lazım bana global ayarı bulup paylaşırmısınz

Cevap: pa 800 global ayarı lazım acilll

Anladığım kadarıyla pa 800 ün arka yüzünden pa 800 yazısının olduğu yerden mikrofon giriş inden bağladın.. Şimdi mikrofon u oraya tak taktığın yerin sağ tarafında gain 1/gain 2 var onlar dan biri mikrofon sesini azaltır çoğaltır.. Çok açarsan mikrofon yakınlığın dan dolayıöter.normal bişekildeaç.iyi eğlenceler .kardeşim
.

Global ayarıyla alakası yok.. Orlara girme ayarlarını oynama.. Dada sonra eger fazla şeyler istersen.. Shift düğmesine basılı tut ve efekt düğme sine bas orda ekolar helikon ve vokaller var sen şarkı söylerken vokaller bayan erkek sana eşlik eder..

arkadaslar orku sıfır aldım pa 800 microfon takıyorum ses cıkmıyo yuksesk sesle bagırdıgımda ses gelip gıdıyo acaba global ayarı mı lazım bana global ayarı bulup paylaşırmısınz

Yükleyeceğiniz set içerisinde global ayarı zaten vardır ve otomatik olarak yüklenir. Başka ayar istiyorsanız pa800 download bölümünden her hangi bir seti OPEN ile açarak GLOBAL dosyası seçildikten sonra yükleyebilirsiniz...

Orkun global ayarlarıyla oynama.. Global ayarların var zaten senin..

hepinize cok cok cok teşekkurler arkadasalr

dedıgınızı yaptım hala calısmıyo yuksek sesle bagırdgımda ses geliyo ve normalde ıse gerı ses gıdıyo ne yapmalıyım acıl lutfen

Senin ya mikrofon kablosunda yada mikrofon da sıkıntı var kardeş.. Yoksa mümkün değil.. Arkadaki gain

ama mıkrofonla kabloyu anfıde kullanıyom calısıyo