• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Org alacağım ama kararsızım

Cevap: Org alacağım ama kararsızım

Vala arkadaş ben iki gün oldu PA500 aldım Teknik öxelliklerini okuduğumda
tamam dedim aradığım org
malesef arkadaşım resmen yalan yazdılar ve yanıldım
ful SES EDİT özelliği var die
malesef
full değil en basit orglarda dahi olan öellirmiş meyer
yazıklar olsun birde sıfır aldımmı sana gitti bizim
1050 EURO
ben gitti sayarım çünkü bu özellk yoksa
birilerin sahip olduğu bizde olmayan imkanlarla set yazacaklar
sağa sola satıp para kazanacaklar sende yeni setler almak için
kimbilir neler çekeceksin
su an moralim sıfır yaa
inan PA55 ile takas edeceğim en azından SAMPLE ses yazılıyo
PA500 de olan her şey on fazlasıyla ama çin amalı diye fayatı ucuz

kusura bakmada arkadaşım sen çok cahilsin pa55 dediğin orgun teknik olarak hiç bir üstünlüğü yok pa500 den onada sample ses yüklenmiyor pa500 ede ikisinede fabrikasyon yüklenen sesler var ayrıca pa500 daha yeni drum kit ve seslere sahip gerçi sesler güzel değil ama en azından pa55 ten iyidir ama or700v2plus alsaydın daha iyi seslere sahip olabilirdin fakat onunda başka eksi yönleri var sonuçta butip ucuz aletlerin sıkıntısı çok paraya kıyıp kaliteli alet almak lazım

arkadaşım gecen ay pa500tr yi okudum hadi dedim korgtur alalım gittim aldım evde sabaha kadar başında oturdum nerdeyse ağladım diyeyim giden parama diğer korglar ile alakası yok,bence ritimleri cok kötü(bence tabiki) sesler ne bileyim eh işte hele dokunmatik ekran hiç pratik değil nevale varmı bilmem tr olduğu için batılarıda kısıtlı geldi bana amaaaa or700 v2 ile değiştirdim bu bana 250tl ye patladı ancak aradaki fark yaşamadan anlayamazsın! git bi incele sesler hala zayıf ama ritmlerdeki canlılık farkı kapatıyor hemde cok pratik alet 2.el v2 al bence yıllarca kullanırsın cunku salım kardeşimiz üzerinde hep calışıyor sonra bana tesekkur edersın ama ne alırsan al mutlu ol kardeşim zevkler tartışılmaz hayırlı olsun

pa 500 kesinlikle ben aldım çok memnunum...

acemiyim ama pa500 den çok memnunum, gayet keyifli dakikalar geçiriyorum bu zamana kadar elime geçen en iyi alet diyebilirm

bence biraz zor ama temizini bulabilirsen 2.el pa80 yada biraz daha koy sx3000 al derim.Pa500tr de nevale-set sıkıntısı yaşayabilirsin.Eğer her zaman bedava nevale olsun ara sıra versiyon yükseltirim dersende 0r700plus al derim(v1 yada v2 alırsan geçerli söylediklerim.)

dostum or 700 tr v2 plus orjinal ve garantisi devam eden orgumu synthsizer alacagım için satıyorum 2100 tl emre tirisoglu 0543 3788353 de ulaşabilirsin...

.Pa500tr de nevale-set sıkıntısı yaşayabilirsin.

pa 500 tr set sıkıntısı yoktur hocam 30 dan fazla seti vardır,her geçen gün de set paylaşımı çoğalmaktadır

or 700 v2 plus orgum satılmıstır" emre tirisoglu i"lginize tesekurler...

pa500 ve or700 arasaında seçim yapmış olsam or700v2 terciğim olurdu.ama eğer daha zihni açık bi alet istersen 80 derim.