• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

olayyy pa300 set gokhan43

GOKHAN43

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 300 pa600
arkadaşlarım merhaba 32 mb lık pa300 e yapılmayanı yaptık ve set çalışmamız %50 tamamlandı olmayan pad ler olmayan meyan sesleri olmayan ritimleri düzenleyerek pa300 e yakışır bir set düzenledik ve sizlerin beğenisine sunuyoruz bizi takip edin
saygılarımla

işte setimiz

kütahyada gökhan

Cevap: olayyy pa300 set gokhan43

Ücretli mi yoksa parasizmi ?

elinize yüreğinize sağlık... ne zaman paylaşılır set acaba...? çok güzel çiftetelli ve 2-4 süper olmuş...

Değerli müzik çamiası arkadaşlarım,şimdiye kadar yapmış olduğum paylaşım ve düzenlemelerde hiç bir zaman üçret talep etmedim bundada herhangi bi talep beklememekteyiz.Yeterki Trakya müzik ailesinde dostluk ve muhabbet olsun.

Setin paylaşımına gelince şimdilik eksikleri olan bi düzenleme ilerleyen zamanlarda daha iyi hale getirdikten sonra sizlere ve Trakya müzik ailesine hediyemiz olacaktır.Sizlerden affınıza sığınarak biraz zaman ve sabır istemekteyiz.

Herkese iyi Günler

Gökhan

eline koluna saglik pa300 kulanmiyorum ama senin böyle düsünüp paylastigindan dolayi sana tesekürlerimi sunarim

saygilarimla

Elinize sağlık arkadaşlar. Paylaşmak güzeldir.

Hocam paylaşımınızı bekliyoruz. Şimdiden emeğinize sağlık

Gökhan kardeşim öncelikle eline emeğine sağlık çalışman harika olmuş ritimleri süsleyen padler insan sesi çok hoşuma gitti bunun gibi başka seslerde olucakmı kardeşim bu çalışman ve paylaşımın için teşekkür ederim.

Gökhan çok tşkler pa pa900 kullancisiyim pa 300 için gurur duyuyorum. umarım pa 900 için bi çalışma yaparsin. selamlar

Gökhan çok tşkler pa pa900 kullancisiyim pa 300 için gurur duyuyorum. umarım pa 900 için bi çalışma yaparsin. selamlar

bu calişmalari pa900 da yuklersiniz...