• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korgtan Yamahaya uyarlama

Enst.
Yamaha PSR-A5000
Öncelikle selamün aleyküm arkadaşlar ben şuan A5000 kullanıyorum Korgta kullandığım birkaç ritim ve sesleri A5000 de kullanmak istiyorum uyarlama şansım var mı bir programı var mı nedir yardımcı olurmusunuz?

Yamaha Expansion manager ile ritm ve setleri convert etmeniz mümkün fakat yeni nesil modelleri convert eder mi onda kararsızım denemedim çünkü en son PA800 ile Tyros serisinin ses ve kitlerini convert etmiştim

Merhaba nasıl yapabiliriz ? Biraz daha ayrıntılı anlatır mısınız ? Pa1000 için çevrilebilir mi ?

Merhaba nasıl yapabiliriz ? Biraz daha ayrıntılı anlatır mısınız ? Pa1000 için çevrilebilir mi ?
Denemek lazım bilmiyorum çünkü yeni nesil orgların ses formatı farklı olabiliyor mesela Yamaha OR700'ün ve A2000'in ses formatı SFF2'dir(Salim Kara abim daha iyi bilir ben belki yanılabilirim)Korg PA80 ve PA800'ün ses formatı da genelde KSF2'dir önce kullandığınız cihazın ses formatını iyi bilmek gerekir ona göre convert edeceğiniz ses,ritm pad vs. belirlemeniz gerekir dediğim gibi yeni nesil cihazların ses formatını çok fazla bilmiyorum Yamaha A2000'den sonra convert işini bıraktım ben

Yamaha Expansion manager ile ritm ve setleri convert etmeniz mümkün fakat yeni nesil modelleri convert eder mi onda kararsızım denemedim çünkü en son PA800 ile Tyros serisinin ses ve kitlerini convert etmiştim
Hayır öyle birşey yok şimdiye kadarda olmadı insanları yanlış bilgilendirmeyin