• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa5x çıkıyor

kartal_123

Sercan Güney
Yönetici
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA4X - TATİ USB + A2000 V2 PLUS EMO USB
Evet arkadaşlar dün itibari ile resimler internete sızdırılmaya başlanmış sizce fake mi gerçek mi bana gerçek gibi geldi kasanın üretim resimleri de mevcut başka videolarda bu kasa aynı duruyor karar sizin

Son düzenleme:
P5x çıksa ne olacak telefon gibi her ay kılavyemi degiştirecegiz elinizdekilerin kıymetini bilin derim

Sanırım 30 bin lira eder sıfırı .. atıyorum.. ama ya doğru ise

Arkadaşlar pandemi sebebi ile müzüsyenliği bırakıp cihazlarımı ve orgumu satmıştım tekrar org alacağım yakın zamanda Korg pa 5x çıkacaksa eğer bekleyip 5x almayı düşünüyorum eğer yakın zamanda 5x çıkmayacaksa 4x alacağım konuyla ilgili bilgisi olan varmı

Arkadaşlar pandemi sebebi ile müzüsyenliği bırakıp cihazlarımı ve orgumu satmıştım tekrar org alacağım yakın zamanda Korg pa 5x çıkacaksa eğer bekleyip 5x almayı düşünüyorum eğer yakın zamanda 5x çıkmayacaksa 4x alacağım konuyla ilgili bilgisi olan varmı
Duyumlar alıyoruz ama resmi bir duyuru yok.. üzgünüm.

hayırlı olsun dıyecegım lakın içimden hiçmi hiç gelmedi...genede alıcınarına hayırlı olsun. ticari albenı yaratmaktan baska hıcbır amacı olmayan kullanıcıların henüz yuzde doksandokuzu 20 senelık cıhazları bıle kullanmayı bılmedıgı bır durumda bu cıhazı cıkarıp telefonda oldugu gıbı bızlerı sureklı cıhaz degıstırmeye ugrasan bı tıcarı cetenın urunu...

zaten su aralar cikacani sanmiyorum daha yamaha a 5000 i bile dogru drüs piyasaya süremediler cip davasindan onun icinde korg pa5 i süreceklerinide sanmiyorum
Saglikli bilgilerede ulasilmadi nezaman cikacak diye ciksada hersey pahali iken ucuz olmayacak

sunuda samimice söyleyebilirm herkes icin söylemiyorum fakat Mustafa ustanin dediklerine aynen katiliyorum
ben pa700 ile sahneye ciktim ce seti ile yani calabildikten sonra pa700 bile mükemel alet ben zorluk cekmedim

Elinizi cebinize atarken iyice düsünün ama önce bütcenizi düsünün

Son düzenleme:
Slm arkadaşlar yurt dışından aldığım sağlam kaynaklara göre namm 2022 de pa5x tanıtılacak. Ama ondan önce mayıs Nisan gibi videoları çıkıcak aletin inceleme tanıtım videosu.
Yazın alet türkiyede arkadaşlar.
Mart nisan ayında türkiye'ye 1 adet gelicek ismi sayılır müzisyen abimiz aleti işliyip piyasaya korg Türkiye öyle sürücek.

26 Nisanı bekleyin. Büyük gün