• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa500tr de tanıtıma göre ritimler eksik

Cevap: korg pa500tr de tanıtıma göre ritimler eksik

evet benim geldi hepsi ama ben user deki ritimleri kullanıyorum üstündekiler bana yeterli gelmiyor arkaşlar yarın veya akşam düğünden gelince paylaşıcam size bir set görün bak kendim karma yaptım

kardeşim paylaşıcam dediğin set mi? yoksa başka mı? birde kardeşim yaş 16 ise düğün salonunda nasıl çalıyorsun?yani meraktan soruyorum yanlış anlama sakın

kardeşim paylaşıcam dediğin set mi? yoksa başka mı? birde kardeşim yaş 16 ise düğün salonunda nasıl çalıyorsun?yani meraktan soruyorum yanlış anlama sakın

set paylaşıcam salonda çalıştığımı kim söledi piyanistin yanında çalışıom

hee extra yani :) set deyince onu demedim kardeşim yani emre abiyle yaptığınız set mi? yoksa sana ait set mi? birde seco karma setle aynı mı? paylaşıcağın set farklı mı?

hee extra yani :) set deyince onu demedim kardeşim yani emre abiyle yaptığınız set mi? yoksa sana ait set mi? birde seco karma setle aynı mı? paylaşıcağın set farklı mı?

evet öle :) emre set paylaşıcam zaten onda 5-6 ritim var yazılan diğer elimde olanlarıda paylaşıcam

tmm kardeşim :)

seco kardeşim ritim paylaşıcaktın bugün paylaşıcak msıın?