• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa1000 için iyi sesler

• Konbuyu başlatan ormn17
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 24
  • Görülen : 10K

ormn17

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa1000
Arkadaşlar emo sd aldım ritimler güzel sesler malesef çok çok kötü.Bana bu org için emo ile birlikte sorunsuz kullanabileceğim bir ses pakedi lazım öneriniz nedir ?

mesela örnek videomda bir bağlama sesi istediğim gibi değil
bu arada beklerim kanalıma müzisyen arkadaşlar.

koma var.. yada transpoze de sesler kayıyor ona göre yapılmış..

Komayı kaldır..ve transpose yi tam isteği gibi yap.. yada.. dışardan güzel bağlama ses bul yükle..
samo diye bir ses pakedi var 100 euro diyor almak gerekli mi olur gereksiz mi ?

samo diye bir ses pakedi var 100 euro diyor almak gerekli mi olur gereksiz mi ?
Önce bir bak siteye işine yarıyan bir set buldunmu onu kullan.. samo baykal vs vs hangi set olursa olsun 4/4 lük değil onuda söyleyeyim.. saygılar..

Arkadaşlar emo sd aldım ritimler güzel sesler malesef çok çok kötü.Bana bu org için emo ile birlikte sorunsuz kullanabileceğim bir ses pakedi lazım öneriniz nedir ?
Samo FX gold seti uygun olur sanırım.

dediginiz samo set bedava olan set degilmi iyi bakmak gerek ben tekrar edeyim Timur ustamizin dedigi söz cok dogru öyle 4/4 set bulamasin ama ileki para ile set alacaksan arastirmadan alma derim pisman olmusun bir kere aslinda emrahin setindeki baglamalar zurna mey ney gayet basarili güzel sesler biraz efeklerle kendine göre ayar ceksen belkide istedigin tonlara ulasabilirsin