• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg 8mb ve16mb kart arasındaki farklar.

• Konbuyu başlatan akor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 3K

akor

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
elektro ve klasik gitar
arkadaşlar 8 ile 16mb flashcard lar arasında mutlaka hafıza farkı var.başka bir artı ve eksisi var mı.örneğin 16 mb dolu kart 200tl.ye satılırken 8 mb.lık olanı dolu olarak 40tl.ye satılıyor.benim düşüncem 2 tane 8 lik kart alıp,birine cevo,diğerine de türker kart setini yükleyip,elimde olan bol miktarda cevo ve türker setlerini kullanabilme avantajına sahip olmak daha mantıklı değil mi.bir de türker kart seti cevonun setlerine uyuyormuş diye duydum.doğruysa 16lık birseferde almayı düşünüyorum.8mb.lıkta sık kullanılan enstruman sesleri yeteri kadar olmaz mı....bu konu da gerekli bilgiyi verenlere şimdiden teşekkürler....

anlaşıldı uzman kardeşim.16lık almak şart oldu.verdiğin bilgi için teşekkürler.....

üstad yurt dışında diye duyduk sizi.hazırlamakta olduğunuz-piyanistler-kart ve setinin başına gelenleri öğrenince benim gibi birçok pa80 ci hüsrana uğramıştık.eğer bu piyanistler kartı için çalışmalara başladınızsa bir tarih verirseniz bekleyip bu kartı sizden satın almak isterim.bu konuda sizin ağzınızdan bir açıklama yapmanız lazım.malum piyasanın yüzde 70 i halen pa80 kullanıyor.ve artık güncelleşmiş ritim ve sesler arıyoruz.sizin bu konuda açıklamanıza göre ben de yolumu çizmek istiyorum.saygılar.....

hedef 1GB kart..ama bu büyüklükte ram koyuyorlar...onunda yüklemesi zaman alıyor....

aslında şu pa80 kartının yerine pa800gibi usb takılabilse ne güzel olacak.birsürü uzman arkadaşlar var.uğraşsalar olacak.