• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gem wk2 de ritm kopyalama hakkındayardım

• Konbuyu başlatan ercan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 4K

ercan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
gem wk2
wk2 de aynı kalıptaki ritimlerin çeşitli bölümlerini birbirleri içine taşıyıp kopyalayabilir miyim (yani mesela bir ritmin introsunu aynı kalıptaki başka bir ritme taşıyabilir miyim) bunu org üzerinde mi yoksa bilgisayarda mıyapabilirim . Anlayan ustalardan bi ricamızdır...

orjinal ritimden kastın ne kardeş .Ha iyi ritim diyorsan biraz kendi tarzına uyan beğendiğin ritmi oluşturmak en güzeli .Yoksa çeşitli sitelerde kullanıcılar bir çok ritmi paylaşıyorlar sağolsunlar .O örneklerden yola çıkarak kendine özgü ritim oluşturabilirsin .Ben öyle yapıyorum.

gem den anlayan arkadaşlar yardımmmmmmmmmmmmmmm.

wk2000 de ritmleri kopyalayabirisn varyasyonlar vs kayıt bölümünden copy bölümüne geçeceksin orda rahatlıkla yapabilirsin

wk1 orj ritimleri zaten silinmez orj ritimden kastın ne bende anlamadım?

Cevap: gem wk2 de ritm kopyalama hakkındayardım

Gem wk2 Orıantal 0 aldım sadece 2 ay kullandım pa 80 ve diğer güzel ork çeşitleriyle tks olur satış yapılır yozgat sorgun civarı (CİDDİ kişiler arasın) 0543 648 56 76 dincixs-66@hotmail.com