• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

EXR 46 ritim yükleme

KORAYYYYY

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
s 770 bk5
arkadaşalr exr 46 ya ritim yükleyemedim pc bağlantısı nasıl yapılır yarımcı olurmusunuz

Cevap: EXR 46 ritim yükleme

kardeşim disketle ritim yükleyemedin mi? belki bu işine yarar...

1- İlk önce disketi orga yerleştiriyoruz.
2- "1" numaralı tuşa basıyoruz.
3- "4" numaralı tuşlarla ilerleyerek "Load_Upr"
yazısını buluyoruz.
4- "5" numaralı tuşlarla istediğimiz Perf. Setini seçiyoruz.
5- "3" numaralı tuşa basıyoruz ve yüklenmesini bekliyoruz.
6- Artık orgunuza bir perf seti yüklemiş bulunuyorsunuz.
7- Bu seslere "2" numaralı tuşdan ulaşabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

1. Bilgisayarınıza exr-46 driverini yükleyin.
2. USB kablosu org ve pc ye bağlayın
3. Sol üst tarafda USB tuşuna basın
4. Pc nizde bilgisayarum ikonun bastığınızda EXE-46 Flash belleğine ulaşmış olacaksınız.
5. İstediğiniz ritmi veya songu buraya kopyalayabilirsiniz. (kopala - yapıştır)

iyi kullanımlar.

Not: EXR serilerinin Driverleri birbirlerine uyuyor diye biliyorum. EXR-40 , EXR46 farketmez.

Moderatör tarafında düzenlendi:

exr 46 nın driver ını yüklemedim problem orda oalabilir... nerden indirebilirim

Ekli dosyalar

• EXR40OR USB_drivers.rar
    321.4 KB · Görülen: 619

sitede bulunan ritimleri yükledim yardımcı olan laa teşekkür ederim. birde bütün roland ritimlerini yükleye bilirmiyim mesala gw 8 veya va 7 ritimlerini ...

kardeşim orgu hiç kullanmadım ama söylenenlere göre bütün roland ritimlerini yüklerken kendisi convert ediyormuş bi dene sen yine de :)

genelde uyum sağlamıyor e500 em50 ritiklerini dene daha uyumlu oluyorbende download kısmında 600 kadar ritim paylaştım zaten bence yeterli olacaktır

sitede bulunan ritimleri yükledim yardımcı olan laa teşekkür ederim. birde bütün roland ritimlerini yükleye bilirmiyim mesala gw 8 veya va 7 ritimlerini ...

çoğu ritimler uymuyor ama ergün arkadaşa katılıyorum 50 500 g1000 v7 gibi orgların ritimlerini yükle 46 ya convert ettir bunlar uymludur

Arkadaşlar Herkez kopyala yapıştır mantığıyla yardımcı oluyorlar.Herkez sizlerden adım adım folppy diskete nasıl ritim yüklenir onu merak ediyor.ama bakıyorsun başka sitelere herkez kopyala yapıştır mantığı anlayamadığım nokta usb kablosuyla midi yükleniyor ses yükleniyor bu okey ama midiileri floppy diskete atıyosun ama çaldıramıyorsun biri çıkıpta demiyor şu şu şu diye yok 1 e bas yok 2 ye bas yok select tuşu.yokmu bilgisine güvenen açıklayacak olan