• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dostlar Ea7 pc baglanti sorunu

Omuryalcinkaya

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Ea7
Dostlar tone manager ile edit yapmak için pc bağlantısı yapamadım. 3 -4 tane kablo dahi aldım değişik yerlerden ancak pc ye bağlayınca ses çıkıyor ancak pc örgü görmüyor. Global den usb driver vendor da seçili. Bir de seslere delay reverb için klavyeden yapabilme şansımız var mı yoksa sadece ton manager den mı verebiliyoruz klavye seslerine delay reverb gibi efektleri... teşekkürler

Seslere klavyeden delay ve reverb veriliyor.mixerde upper 123 bölümünde chorus delay ve reverb temel effectlerin ayarları var 0 dan 127 değere kadar.Ayrıca menü mfx bölümünden 89 adet multi fx çeşidini kullandığınız seslere geçirebilir ayarlarını yapıp multi sample user tone veya orgun kendi fabrika seslerini upg performans listesine write tuşu ile yazabilirsiniz.Bilgisayar bağlantısı için yaptığınız işlemler doğru sadece Ea7nin driverını indirip bilgisayarınızın işletim sistemine uyumlu olarak kurup sonra bağlantı yapmanız gerekiyor.

Ea7 im yok fakat cok saglikli Bilgiler vermissin Mühren hocam bilgi aklimizda kalsin lazim olabilir

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri