• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bu müzik evleriyle ve şahıslarla artık çalışmayın!

francesco85

https://egitimaskina.com
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.egitimaskina.com
Enst.
KORG pa800
Şikayetlerinizi uslûp bozmadan buraya yazınız.Dolandırıcılık, çalıntı mal, sahtekârlık...Kimin ne olduğunu bilelim ki ona göre iş yapalım.Hakkında şikayet olanlar da burada kendini savunsun.

Cevap: Bu müzik evleriyle ve şahıslarla artık çalışmayın!

Dolandırıcılık olaylarına karşı burada birbirimizi uyaralım.Ancak kimsenin de günahını almaya çalışmayın.Öyle bir şey olduğu an moderatör arkadaşların bu konuyu kapamasını rica ederim.

trabzondaki sistem nk kesinlikle dolandırıcı

Lütfen okuyun ben yandım siz yanmayın

ARKADAŞLAR KONUDA GEÇEN OZAN AYDIN İSİMLİ ŞAHIS BENİ DOLANDIRMIŞ FAKAT TÜRK CEZA KANUNUNUN AÇIKLARINDAN FAYDALANARAK HALA ELİNİ KOLUNU SALLLAYA SALLAYA GEZMEKTEDİR ! ADAMI BULUP İFADESİNİ BİLE ALMADAN SAVCI DİREK TAKİPSİZLİK VERDİ YOK BÖYLE BİŞEY SİNİRLERİM TEPEMDE BARİ SİZ YANMAYIN....

CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA;

Posta havalesi yoluyla Alanya postanesinden 5881171 no’lu hesaba 16 / 06 / 2011 tarihi saat 16:18 de 2000 TL ( ikibin ) PA3X cihaz almak koşulu kapora yatırdım lakin para yatırdıktan sonra şahısın bir dolandırıcı olduğunu ve birçok suçtan arandığını öğrendim. Hesabın sahibi olduğu iddia edilen Ozan AYDIN isimli şahıs İstanbul – Fenerbahçe’deki PTT şubesindeki ATM den parasını çekerek beni dolandırmıştır. Şüphelenmeme rağmen Alanya postanesindeki veznede işlem yapan hanfendi şahısın telefon numarasını ve gerekli bilgileri vermekten kaçınmıştır. Benim edindiğim bilgilere göre Şahısın( dolandırıcının ) kimlik bilgileri aşağıdaki gibidir. Gereğinin yapılmasını tarafınızdan rica ederim.

ŞAHSIN ( DOLANDIRICININ ) KİMLİK BİLGİLERİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR;

İSİM SOYİSİM : Ozan AYDIN
VERGİ NO : 1150624985
TC KİMLİK NO : 19174646952
BAĞ-KUR NO : 1382909123
BABA ADI : İlhan AYDIN
DOĞUM TARİHİ : 05.01.1976
POSTA HAVALESİ HESAP NO : 5881171
KULLANDIĞI SAHTE TELEFONLAR : 0 549 512 12 54 0 216 565 50 00
0 530 880 78 92
0 507 714 62 74 0 543 860 33 17 ( BU BENİ ARADIĞI NUMARA )

Barış ATAY (Mağdur ) 0542 647 85 39

böyle bir olayda olmuş dikkatli olmak gerekir

Babası artık piyasada tanındığı için oğlu bu işlere el atmış evet arkadaşlar dikkatli duyarlı olalım yüzyüze alışverişten yana olun cihazı almadan para kapora yollamayın ayrıca özellikle org alacaklar fiyatın ucuz olması sizleri aldatmasın gerçek değerin altında satılık olanlardan kesinlikle şüphelenmelisiniz

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri