• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bu 20 lira neyin nesi..?

Herkezden saygı bekleyemezsin arada böyle saygısızlar çıkacaktır mailde durumu zaten anlatıyorlar neden yardım istenildiğini avukata gidecekmiş buyur tutan yok aslında banlamayacaktınız önce neden istenildigini iyice ögrenecekti kendi utanacaktı

Öncelikle bu bir yardımdır,arkadaşlarım abilerim gerekli açıklamayı yapmışlardır. sitemizde ücretsiz bilgi paylasımı yapılmaktadır. Adminim timur hoca sitenin masraflarını karşılayamadığı için yardim istemiştir. kimsenin boynuna ip atılarak zoraki birşey yapılmamıştır. Bu şekilde kimseye hakaret edemez vede konuşamazsınız...

Admin;
Her ay mail gönderip insanlardan 20 lira istemeye utanmıyor musun...? Bir de ENGELLİ ajitasyonu yapıp (benim gibi) engelli kişileri de zan altında bırakman hiç hoş değil. Bir daha para isteme mailiniz gelirse direkt savcılığa ve Emniyet Siber Suçlar'a konuyu aktaracağım. Tüm email, mesaj vs. ekran görüntüsü kopyaları kaydımdadır.
City:Eskişehir
Latitude:39.7339 (39° 44′ 2.04″ N)
Longitude:30.5338 (30° 32′ 1.68″ E)
Postal Code:26080
adresin ve ıp numaran bellı ...asıl başka bır uye ısmı ıle dahı olsa bu platformda olumsuz hareketlerın olursa anladıgın dılden konusuruz ...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri