• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Aranje Kayıt

brave_x

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Alt yapı Karaoke Kişiye Özel Aranje
Yaptığımız kayıtlar, Bilgisayar kayıtları olmayan kayıtlar tarafından yapılan kayıtlardır.
Tercihe göre Tüm Canlı Telli üflemeli vurmalı Sazlar eklenerek Alt yapılar oluşmaktadır.
Sahne Repertuarı
Smule Karaoke
YouTube çalışmaz için alt yapılar
Yerli ve yabancı tüm müzik tarzları ve türler olmak üzere kayıt olunur.

Bir programı kullanarak kaydedeceğiniz (acapella müziksiz ses kaydınızı kaydederken kendi beste Alt Yapı şeklinde aranjesi yapılırp teslim edilir).

İnternetteki her bulduğunuz sese kendinize ait olan eşyalara ait olması gereken Hangi tonda kendinize eşyanızı siz olsanız bile bize olacak ses kaydına göre size ton göre alt kendi projelerinizi ve sahnenize katınıza katınız için alt yapınız

Bilmeyenler için Aydınlatma Metni
Oluşturulan Repertuarı Alt Yapıların telif haklarına yönelik okuyucuya okuyucuya Müzisyenlerden oluşan kişilerden oluşan kullanımlar size ait olan yazılımlardan oluşan yazılımlardan yararlanabilirsiniz.
Bu hayattaki kendi üretimlerinden üretimyi tedarik etmek için bir eğitimde belli Bir eğitim materyali eğitimleri hakkında 10 yıldır eğitim ekiplerimiz ekip olmak. Geniş bir ekip ile aranje müzik kayıt bu alanda çalışma şansımız olacak görüşme adresinden mail teslim edileceksiniz mail ile gelmeniz için başvuruda bulunulacak.

Lütfen beleşebilen alt yapı isteği için rahatsız edilmeyecekleriniz bir olma kabiliyetimiz var bizimde alanımız bu hazırlık evini yetiştirmek için mevcut mevcut işlerimiz işlerimizi geliştirebilir.

Sizde sahnenize değer verip biraz daha güzel işler yapmak isterseniz çekinmeden ulaşın
Buraya gelen gelecek aramasın telefon seçeneği bulamıyorum bu yüzünden
Mail ile rica ediyorum mail ile iletişim

marslan2702@gmail.com
Mars Müzik Prodüksiyonu
Murat Arslan

Ekli dosyalar

• vefasız Alem(2).mp3
    704.7 KB · Görülen: 177
  • CENGİZ KURTOĞLU LİSELİM MD Sİ-1.mp3
    1.4 MB · Görülen: 213
  • CENGİZ KURTOĞLU GECE OLUNCA MD DO#-1.mp3
    1.8 MB · Görülen: 245