• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

AKOR arkadaşımızın düzenlediği ROLAND nevale

halit-hoca

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland G 70
ben G70 VE G1000 ci
halit hoca selamlar,, arkadaşlar İZMİT'li AKOR arkadaşımızın sizler için toplayıp düzenlediği roland MİDİ-RİTM nevaleleri sunuyorum.kendisine ayrıca çok tşkr ederim.bu konuda hiç usanmadan didik didik araştırıp toplayıp işe yarıyanları ayıklayıp böle arşivler yapar. klavye için bazı prg ler, midiler,
ROLAND G70 FİNAL SET ve yaptığım G70 için bazı ritmler(benim tarz be a) var

özellikle bu işte emeği geçen AKOR arkadaştır.....devlet kütüphanesi gibidir.
hepinize ege'den sevgiler..her akşam ege denizine, yağan yağmurlara baka baka şarkılar söliyorum.sağlığım bozulmadığı sürecede şarkı sölerim işalla..11 ocak 2012 de de hayırlısıyla 58 olucam ...kalbim hep ege de kalmıştı.çok şükür nasip oldu
link işte orda-tüm arkadaşlara hayırlı işler diliyorum

Tango arkadaşımızın paylaştığı link aşağıda.

www.sudestyle.com/akorkarde_tenrolandnevale.rar

arkadaşlar bende paketin yarısını böldüm upload ettim sizler için koılaylık olsun diye.ferde su..

G-600 SEÇME SES ARŞİVİ

---------------------------------------

G-600 SEÇME RİTİM ARŞİVİ

G-600 YEDEK YABANCI RİTİMLER2

SEÇME ŞARKI MİDİLERİ

SEÇME OYUNHAVA MİDİLERİ

G600 KULLANDIGIM SET

not.enson link tamamı aşağıda.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: AKOR arkadaşımızın düzenlediği ROLAND nevale

arşivi trakya sitemize ulaştırılmasına büyük katkısı olan hocama sonsuz saygılar.arkadaşlar arşivde yok yok.bu arşivin oluşması yıllarımı aldı ve son noktayı koyuyorum.mp3 nü yüklemek 4 saatimi aldı.babamın oğlu olsa birdaha gönderemem.link öldü yenileler misiniz yok.yani benden yok.indiren arkadaşlar yenilesin.söylemedi demeyin.artık laptop un başından ayrılıp g-600 ümün tadına bakacam çoğunlukla.kısaca hayırlı olsun sitemize.saygılar....

bu setleri yazan üstadlara can-ı gönülden sevgiler.ben sadece derledim.

akşam ben restoran da şarkı söliyom senin nevale inyo bi denize bi yağmura bi de laptop a bakıpdurun,,, in in in saatler sürdü
....ne yaptığımı merak edenlere sitede ki arkadaşlar için ritm malzemesi indirdiğimi söledim, millet bastı kahkahayı.....sahip çıkın zulalayın .işinize yarayacak bi şeyler mutlaka vardır.midi ve ritmlerde emeği geçen tüm arkadaşlara burdan hep tşkr.

eğer indirmek sorun oluyorsa ya da kota muhabbeti falan yazın burya tek tek de yollayabilirim.

rolandcihalithoca@hotmail.com

kaydedin işinize yarar nevaleler olabilir

bu harika paylaşım için çok teşekkür ederiz sevgili halit-hoca ve sevgili akor
.ellerinize sağlık.konuyu sabitledim.arkadaşlar daha çabuk bulurlar.teşekkür hakkım bitti.daha sonra.borcum olsun.:D:D

halit hocam yine yapmışsınız yapacağınızı.. hem size hem de akor arkadaşımıza çok teşekkürler ediyorum buradan. umarım zamanla daha da fazla paylaşırsınız beraber..

saol pianist....genelde iyi denemek gerekiyor.tek tek faydalı olanları ayırmak lazım.....ben artık G70 kullanıyorum
bu nevaleler bana uymuyoru....ama roland ı bırakmak da bana uymuyoru....hala devam
roland G70 ile........işalla keşanlı sayesin de x3 alacam.....

ellerinden öperim tarih öğretmenim benim:)
adapazarından selamlar...

Emeklerinize Saglik, Acor ve Halit Hocam tessekürler, ben denedim Yardim etmeyi, olmadi.Lakin verdigim sözü tutup "beklemesiz" ve "link silindi" problemi olmadan kullanabilirsiniz.

www.sudestyle.com/akorkarde_tenrolandnevale.rar