27 Eylül 2017, 17:15 1 (permalink)
AdmiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genel Sorumlu
Administrators
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: 14 Şubat 2003
Yer: Kırklareli/Babaeski
Mesajlar: 4.206
Enstrumanım:


Dynacord Powermate 1000-3 Power Mikser 10 Kanal. Kültür merkezlerinde, spor salonlarında, yüzme havuzlarında, tiyatro salonlarında, konserlerde, diskolarda, şovlarda ve çeşitli eğlence mekanlarında kullanılmaktadır. XLR mikrofon girişi son derece yüksek kalite, ultra düşük gürültü, ayrık preamp ile donatılmıştır. Kondenser mikrofonları için + 48V fantom gücü altı grup halinde değiştirilebilir. Hat girişi ve kanal girişi, priz yuvası olarak uygulanır. Kullanımı kolaylaştırmak için optimize edilen 3 bantlı yarı parametrik ekolayzer, istenmeyen düzeltilmiş kullanıcıların bile gerekli düzeltmeleri hızlı ve sezgisel olarak gerçekleştirmelerini sağlar. Genişletilmiş burgu yapısı ile PowerMate-3 çok esnek konfigürasyon seçenekleri sunar. Toplamda, 6 AUX bus mevcuttur: 2 efekt gönderisine 2 (FX) atanır; 2 (AUX) Ana bölümdeki bir anahtar vasıtasıyla monitör veya efekt gönderileri olarak yapılandırılabilir; 2 (MON) monitör gönderileri olarak tasarlanmış olup, bunların her biri Ana bölümde süpürülebilir bir anti-geribildirim filtresi ile donatılmıştır. Her birinin kendi LED'ine sahip olan MUTE ve PFL anahtarları, her bir giriş kanalını ayrı ayrı susturmak ve / veya ön fader sinyalini dinlemek mümkün kılar. Her kanal, seviye kontrolü için bir Sinyal Present ve Peak LED'i sunar.

Dynacord Powermate 1000-3 Power Mikser 10 Kanal

MIC /LINE Giriş Kanalları.

Dynacord Powermate 1000-3 Power Mikser 10 Kanal. Stereo giriş kanalları aynı şekilde donatılmıştır, ancak stereo sinyalleri taşımak için doğal olarak optimize edilmiştir. Her modelin dört stereo girişinden ikisi CD veya MP3 çalarlar için paralel olarak açılan cinch (RCA) prizleri ile donatılmıştır. Diğer iki stereo girişi dijital ses arayüzünün dört kanalını da alır. USB 1-2 ve USB 3-4 İsteğe bağlı olarak paralel olarak kullanılmasına izin vermek için Stereo Line ve Mic girişleri için Ayrı Kazanç denetimleri sağlanır. Üç bantlı ton kontrolleri sağlanır ve mono kanal şeritlerinde bulunan PAN kontrolünün yerini Balans kontrolü alır. 11-band stereo ekolayzır, master kanallarına yönlendirilebilir ya da seçime bağlı olarak monitör gönderi kanallarından birine ya da her ikisine yönlendirilebilir. Master B sinyali, Master L / R fader öncesi veya sonrası kullanılabilir ve arzu edilirse mono toplanabilir.

Dynacord Powermate 1000-3 Power Mikser 10 Kanal

Dijital USB 2.0 ve PC- MIDI Interface.

Dynacord Powermate 1000-3 Power Mikser 10 Kanal. Master sinyali ayrıca seviye kontrolü olan REC Send cinch (RCA) çıkışında da mevcuttur. PowerMate'in seviye metreleri, her biri 12 LEDden oluşan iki LED zinciri içerir. Ekran aralığı 40 dB; Gösterilenler ana çıkışlardaki dBu seviyesidir. PFL anahtarı etkinleştirildiğinde, soldaki LED zinciri master bussun dahili seviyesini dBu cinsinden gösterir. Standart bir 12V / 5W gooseneck lamba bağlantısı için 4 pin XLR konnektör sağlanmıştır. USB 2.0 portu, PowerMate ve bir PC veya Mac arasında dijital bir ses arabirimi görevi görür. Dört kanal aynı anda her iki yönde de iletilebilir. Bu nedenle, bu arabirim ses sinyalleri girişi için (örneğin çalma veya aralıklı müzik için) veya canlı veya stüdyo kayıt uygulamaları için kullanılabilir. Menüde ilgili ayarı seçerek yapılandırılır. PowerMate'i bir PC veya Mac ile kullanmak için, birlikte verilen DVD'de ücretsiz bir Cubase LE lisansı ve gerekli USB sürücüleri ücretsiz olarak verilir. PowerMate ayrıca tam özellikli bir PC MIDI arabirimi sunar. MIDI girişi ayrıca bir ana klavye veya MIDI ayak şalteri kullanarak dahili efekt birimlerinin uzaktan değiştirilmesini de destekler. PowerMate'in birbirinden bağımsız çalışan, her biri, canlı performans için optimize edilmiş, en önemli parametreleri düzenlenebilir olan 100 efekt algoritması sunan iki entegre stereo çok etkili işlemci bulunur. Doğrusal 24-bit AD / DA dönüştürücüleri ve 48-bit çift-hassas işlem, son teknoloji ürünü teknolojiye dayanan en iyi stüdyo kalitesini garanti eder.

Dynacord Powermate 1000-3 Power Mikser 10 Kanal

Profesyonel Efektler, OLED Ekran ve Menüler.

Dynacord Powermate 1000-3 Power Mikser 10 Kanal. Her bir cihazın 100 program yeri, hem stüdyoda hem de evde kayıt ortamlarında olduğu gibi canlı performansta da profesyonel sonuçlar veren yüksek kalitede reverbler, salonlar ve plakalar ile doludur. Diğer önayarlar, Echo / Reverb ve Chorus / Reverb kombinasyonları, çeşitli gecikme, flanger, koro ve katlama algoritmaları gibi özel reverb ve gecikme programlarını içerir. Bir gecikme efekti etkin olduğunda, gecikme süresi TAP tuşunu kullanarak müziğin ritmine eşzamanlanabilir. Düzenlenen efekt programları 20 Kullanıcı hafızasında saklanabilir, atanan isimler ve daha sonra seçilir ve önayarlar ile aynı şekilde kullanılır. Geniş, yüksek kontrastlı OLED ekranı, çok parlak bir ortamda bile çok çeşitli açılardan kolayca okunabilir. Efekt ünitelerinin ve işleme menülerinin kullanımı sezgisel ve yazılım tuşları ve döner kodlayıcı kullanılarak kolaylaştırılmıştır. Temel ayarlar, yapılandırma, efektlerin kullanımı ve özel işlevler için çok sayıda menüden çok çeşitli düzenleme seçenekleri seçilebilir. PowerMate, DYNACORD güç amplifikatörlerinden tanıdıkları tüm koruyucu devrelerle doğal olarak donatılmıştır. Güç amplifikatörleri, termal aşırı yük, kısa devre, geri EMF ve boşta çalışmaya, ayrıca çıkışta yüksek frekanslara veya DC'ye karşı korunmaktadır. Buradaki her iki çıktı da bağımsız olarak denetlenir, böylece bir arıza olması durumunda yalnızca etkilenen kanal kapanır. Cihaz açıldığında, gürültü riskini ortadan kaldırmak için güç çıkışları bağlanmadan önce bir gecikme olur.

alıntı...
♥♥(¯`´•.¸(¯`´•.¸ ________ღ♥♥ღ_________ ¸.•´´¯)¸.•´´¯)♥♥
♥♥---==-♥♥ www.trakyamuzik.net ♥♥-==---♥♥
♥♥(_¸.•´´(_¸.•´´ ¯¯¯¯¯¯¯¯ღ♥♥ღ¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `´•.¸_)` •.¸_)♥♥

Amaç Sadece Paylaşmak Seviye ,saygı , anlayış ve sevgiyle..
Yukarı Git