Kurzweil Teknoloji harikası Kurzweil klavyeler bölümü.


25 Şubat 2010, 12:01 1 (permalink)
Nejat Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MERHUM ( Allah Rahmet eylesin)
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: 08 Nisan 2005
Yer:
Mesajlar: 3.888
Enstrumanım:
Kurzweil'in SP3X 88 Tuş Hammer Action Sahne Piyano[Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Kayıt olmak için tıklayın / www.trakyamuzik.net]
World Class Ses
•512 onboard sesler
•128 Breathtaking etkileri
•60 ritim Dahili kalıpları
•Hız ve hassas aftertouch piyano ağırlıklı klavye eylem
Profesyonel müzisyenler için doğal bir tercih ...
Kurzweil'in SP3 hattı yeni boyutlara sahne piyano konsepti getiriyor, eşsiz ses kalitesi ve anlamlılık ile. SP3 serisi aynı zamanda sahnede kullanmak için, evde, uygundur veya stüdyoda, ve ibadet için mükemmel müzik dayanır.

Ünlü Kurzweil'in Grand Piyano birlikte SP3'ü rüzgar, sesler, synths, pirinç, bas, gitar, perküsyon ve topluluklarında da dahil olmak üzere diğer üst çentik sesler, geniş bir sunar. Yol, dizeleri ve rüzgarlar gibi Sesler hayat, hız, aftertouch ve 4 gerçek zamanlı kolları yanıt, anlamlılık duyulmamış bir sahne piyano olarak sunan gelir.

Kendinizi Kurzweil'in Stage Piyanolar mükemmellik sonraki seviyeye deneyimi için bir deneyin.

512 World Class Preset Sesler ...
Bizim üç grev Grand Piyano, Rhodes, Wurlitzer ve FM elektrikli piyano, Stereo Strings, Pirinç, gitar, bas gitar, 6 Vokal, Davul / Perküsyon de dünyanın en iyi GM ayarlamak ses çalmaya olarak atın Featuring.

60 Tümleşik Rhythm Patterns ...
SP3 serisi, sofistike bir metronom gibi 60 yerleşik olan stiller çok çeşitli: Pop, Ballad, R & B, Caz, Rock, Country, Latin, Dünya, vb ideal hem pratik ve müzik kendi yazmak için kapak ritimler sunar !

Great Action! ...
Tam bir çekiç piyano sesleri bir piyano gibi hissediyorum ağırlıklı eylem, grubu. Ve dokunma hassasiyetli duyarlılığı ile SP3 olmayan daha ifade iskambil-piyano rüzgar, dizeleri ve synths gibi sesler verir.

Kullanıcı Dostu USB bağlantısı ...
MIDI USB üzerinden standart MIDI jacks ek olarak.

World Class Etkileri ...
SP3, 128 etkisi önayarlarını .... yüklenmişse yeterli bir performans artırmak için. Daha çok tek başına efekt işlemcileri standı Bu daha iyi ses kalitesi ile beğeni toplayan K ve Bilgisayar serisi, alınır!

Hızlı Erişim ...
Program yukarı 16 özel hızlı erişim bankalara favori istasyon hafızalı.

Ifade Denetimler ...
SP3's pitch ve mod tekerlekler yumuşak ve duyarlı hissediyorum. Aftertouch ve SP3's 4 ön panel düğmeleri ile birleştiğinde, sundukları gerçek olan sadece bir sahne piano benzersiz ses ve zaman kontrolü.

LCD Ekran ...
SP3 kolay ekran okumanız müzik yapma başlamak için ihtiyacınız olan tüm bilgi sağlar. Gerçekten ses ve efekt isimleri yerine sadece bir sayı dile göreceksiniz.
19 Eylül 2014, 11:28 2 (permalink)
Geziyorum
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: 16 Eylül 2014
Yer:
Mesajlar: 6
Enstrumanım:
Çok güzel bir alet her şeyi ile kusursuz ve fiyatı bence çok uygun alınacak bir alet.

[Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Kayıt olmak için tıklayın / www.trakyamuzik.net]
Yukarı Git