Tekil Mesaj gösterimi
13 Ocak 2012, 19:21 9 (permalink)
eyeofthetiger79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eyeofthetiger79 eyeofthetiger79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Paylaşımcı Uzman Üye
Ad Soyad:
Yer: Muğla/Marmaris
Enstrumanım:
dogans41 Nickli Üyeden Alıntı
selam arkadaşım.bilgi kirliliği filan yaptımız yok.sadece gördüğümü ve duyduğumu söylüyorum.
en sağdaki sürgü RIGHT yazan klayvenin sesleri.Soldan ikinci düğmeye dikkat edersen STYLE MASTER ve onun yanındaki DRUM u açıp kapatıyor,sadece akorlar kalıyor.En soldaki AUX3/4 bu klavyenin ana volumü ve %100 açık.STYLE MASTER %80 açık durumda.Pa3x ana master %50 açık durumda.
işte resim..

[Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Kayıt olmak için tıklayın / www.trakyamuzik.net]
Merhaba hocam...

Ben işin içine kendimi de katıyorum ; bu konuda yeterli teknik bilgisi olan kişiler bizleri , herkesi aydınlatsın ; bunun sonucunda da bilgi kirliliği olmasın diyorum.Yazdıklarımı düzgünce okuyup yorumlarsanız bu sonuca siz de varacaksınız , emin olun.Yoksa , ben , "siz bilgi kirliliğine neden oluyorsunuz" asla demedim...

Nedense bu org muhabbetleri hep polemiğe neden oluyor.Beni yanlış anladığınıza veriyorum...

Halen daha teklifim geçerli ; yeterli teknik bilgi ve tecrübesi olan kişiler bizleri aydınlatırsa çok sevinirim...

Selâmlar...

levent Nickli Üyeden Alıntı
volumden neden bahsediliyor anlamadım burda amaç hangisinin sesinin daha çok çıktığı mı saund kalitelisi mi?bence audyo 5 saundu daha iyi
Haklısınız hocam ; size katılıyorum.Saundlarını teknik olarak yorumlayabilecek kişiler umarım bizleri aydınlatır...

Selâmlar...

Konu eyeofthetiger79 tarafından (13 Ocak 2012 Saat 19:22 ) değiştirilmiştir. Sebep: ...
  Alıntı
HIS WHOLE LIFE WAS A MILLION TO ONE SHOT!!!